RP425-150-10-C
Astrodyne TDI
Producto No:
RP425-150-10-C
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 150 A