RP480-200-2000-W
Astrodyne TDI
Producto No:
RP480-200-2000-W
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Wire Leads
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.8 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 200 A