RPMC5014-63
Astrodyne TDI
Producto No:
RPMC5014-63
Fabricante:
Astrodyne TDI
Descripción:
MIL/COTS 3PH DELTA EMI PWR LINE
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications -
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Threaded Post (3/8-16)
Approval Agency -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series RPMC5014
Mfr Astrodyne TDI
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 2.2 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 63 A