Hogar / Unclassified / RR9KD3330EI5FCIMR6B
minImg
RR9KD3330EI5FCIMR6B
GlobTek, Inc.
Producto No:
RR9KD3330EI5FCIMR6B
Fabricante:
GlobTek, Inc.
Descripción:
30W 9V 3.33A WALL PLUG-IN+DESK