RR9KD3333T00NAIMR6B
GlobTek, Inc.
Producto No:
RR9KD3333T00NAIMR6B
Descripción:
AC/DC DSKTP/WALL MT ADAPT 9V 30W
En stock : 79
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately), Multi-Blade (Single Blade Included)
Applications Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Form Desktop, Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug Kit, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
Approval Agency CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
Input Connector IEC 320-C8, Multi-Blade (Single Blade Included)
Size / Dimension 4.00" L x 1.83" W x 1.50" H (101.7mm x 46.5mm x 38.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.33A
Series GTM96300-36VV-R2
Power (Watts) 30 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 47.2" (1.20m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 9V
Standard Number 1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Mfr GlobTek, Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC