RR9KI1250CCPCIMRVB
GlobTek, Inc.
Producto No:
RR9KI1250CCPCIMRVB
Fabricante:
GlobTek, Inc.
Descripción:
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 24V 30W
En stock : 171
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord, Multi-Blade (Sold Separately)
Applications Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Form Desktop, Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Input Connector IEC 320-C8, Multi-Blade (Sold Separately)
Size / Dimension 4.00" L x 1.87" W x 1.45" H (101.6mm x 47.5mm x 36.7mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 1.25A
Series GTM91120-3024-T2
Power (Watts) 30 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized International
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency Level V
Voltage - Output 24V
Standard Number 60335-1; 60601-1; 62368-1; 60950-1
Mfr GlobTek, Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC