RR9KI1500CCPIMNAR6B
GlobTek, Inc.
Producto No:
RR9KI1500CCPIMNAR6B
Descripción:
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 24V 36W
En stock : 42
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately), Multi-Blade (Single Blade Included)
Applications Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Form Desktop, Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
Input Connector IEC 320-C8, Multi-Blade (Single Blade Included)
Size / Dimension 4.00" L x 1.83" W x 1.50" H (101.7mm x 46.5mm x 38.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.5A
Series GTM96300-36VV-R2
Power (Watts) 36 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Standard Number 1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Mfr GlobTek, Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC