RV1206FR-073M32L
YAGEO
Producto No:
RV1206FR-073M32L
Descripción:
RES SMD 3.32M OHM 1% 1/4W 1206
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 3.32 MOhms
Series RV
Power (Watts) 0.25W, 1/4W