RV2512JK-07820RL
YAGEO
Producto No:
RV2512JK-07820RL
Descripción:
RES 820 OHM 5% 1W 2512
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 820 Ohms
Series RV
Power (Watts) 1W