S-1318C12-A4T2U4
ABLIC Inc.
Producto No:
S-1318C12-A4T2U4
Fabricante:
ABLIC Inc.
Paquete:
HSNT-4-B
Descripción:
LINEAR IC
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Quiescent (Iq) 250 nA
PSRR -
Voltage - Input (Max) 5.5V
Output Type Fixed
Number of Regulators 1
Current - Output 100mA
Output Configuration Positive
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Output (Max) -
Product Status Active
Supplier Device Package HSNT-4-B
Control Features Enable
Series S-1318
Package / Case 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Protection Features Over Current
Mfr ABLIC Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 1.2V