S-1318C28-A4T2U4
ABLIC Inc.
Producto No:
S-1318C28-A4T2U4
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Quiescent (Iq) 250 nA
PSRR -
Voltage - Input (Max) 5.5V
Output Type Fixed
Number of Regulators 1
Current - Output 100mA
Mfr ABLIC Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 2.8V
Voltage Dropout (Max) 0.05V @ 10mA