S-817A18ANB-CUHT2U
ABLIC Inc.
Producto No:
S-817A18ANB-CUHT2U
Paquete:
SC-82AB
Descripción:
IC REG LINEAR 1.8V 20MA SC82AB
En stock : 4
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Quiescent (Iq) 2.5 µA
PSRR -
Voltage - Input (Max) 10V
Output Type Fixed
Number of Regulators 1
Current - Output 20mA
Voltage - Output (Max) -
Product Status Active
Supplier Device Package SC-82AB
Control Features -
Series S-817
Package / Case SC-82A, SOT-343
Protection Features Short Circuit
Mfr ABLIC Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 1.8V
Voltage Dropout (Max) 0.99V @ 10mA