Hogar / Diode Arrays / SDM10M45SD-7-F
minImg
SDM10M45SD-7-F
Diodes Incorporated
Producto No:
SDM10M45SD-7-F
Paquete:
SOT-26
Descripción:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V SOT26
En stock : 2350
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-26
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 10 V
Series -
Package / Case SOT-23-6
Technology Schottky
Diode Configuration 2 Pair Series Connection
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 450 mV @ 10 mA
Mfr Diodes Incorporated
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Package Tape & Reel (TR)
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 100mA (DC)
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 125°C