Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
SE1028026111111
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN EDGE DUAL FMALE 240P 0.026
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.447
$15.447
22
$13.693386
$301.254492
44
$12.640178
$556.167832
88
$11.937938
$1050.538544
242
$10.884568
$2634.065456
440
$10.182318
$4480.21992
946
$9.33965
$8835.3089
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 240 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish | Gold |
| Flange Feature | - |
| Contact Type | Cantilever |
| Termination | Solder |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Number of Positions/Bay/Row | - |
| Series | Slim Cool Edge 0.65mm |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.026" (0.65mm) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Board Guide, Board Lock |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Package | Tray |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Base Product Number | SE102 |