Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
SEMA09P
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
DM CRMP PIN CNR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.8085
$11.8085
10
$10.469
$104.69
30
$10.0662
$301.986
40
$9.663638
$386.54552
80
$9.126774
$730.14192
230
$8.321458
$1913.93534
440
$7.784604
$3425.22576
950
$7.140362
$6783.3439
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Dielectric Material | Polyester |
| Shell Material, Finish | Steel, Cadmium Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 1000V |
| Current Rating (Amps) | 7.5A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20-24 AWG |
| Backset Spacing | - |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | - |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Form | - |
| Series | - |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | SEMA |