Amphenol SV Microwave
Producto No:
SF3321-60033-1S
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
1.85MM FEMALE SOLDERLESS LITETOU
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$132.24
$132.24
10
$121.3473
$1213.473
25
$116.68014
$2917.0035
50
$112.79065
$5639.5325
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polyetherimide (PEI) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | - |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | Mounting Hardware |
| Operating Temperature | - |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | Flange |
| Series | 1.85mm |
| Cable Group | - |
| Body Material | Stainless Steel |
| Connector Style | 1.85mm |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Screw |
| Package | Tray |
| Body Finish | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Compression |
| Frequency - Max | 65 GHz |
| Base Product Number | SF3321 |