SH150T-0.46-78
Amgis, LLC
Producto No:
SH150T-0.46-78
Descripción:
FIXED IND 78UH 460MA 800 MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.280" (7.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 460 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.433" L x 0.441" W (11.00mm x 11.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 800mOhm
Inductance 78 µH