Hogar / LCD, OLED, Graphic / SK-ARMADILLO-43T-2
minImg
SK-ARMADILLO-43T-2
4D Systems Pty Ltd
Producto No:
SK-ARMADILLO-43T-2
Fabricante:
4D Systems Pty Ltd
Descripción:
KIT ARMADILLO43 4GB MICROSD PS
Guía del usuario
Touchscreen Resistive
Viewing Area 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels 480 x 272
Display Mode Transmissive
Product Status Not For New Designs
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 4.3" (109.22mm)
Series -
Display Type TFT - Color
Backlight LED - White
Background Color -
Mfr 4D Systems Pty Ltd
Dot Size -
Package Box
Interface I²C
Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H