SK-GEN4-70DT
4D Systems Pty Ltd
Producto No:
SK-GEN4-70DT
Fabricante:
4D Systems Pty Ltd
Descripción:
DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
En stock : 20
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Touchscreen Resistive
Viewing Area 154.00mm W x 85.92mm H
Dot Pixels 800 x 480 (WVGA)
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 7" (177.80mm)
Series gen4
Display Type TFT - Color
Backlight LED - White
Background Color -
Mfr 4D Systems Pty Ltd
Dot Size -
Package Box
Interface I²C, SPI, TTL
Dot Pitch 0.19mm W x 0.18mm H