Hogar / Single Diodes / SS30100HE-AU_R1_000A1
minImg
SS30100HE-AU_R1_000A1
Panjit International Inc.
Producto No:
SS30100HE-AU_R1_000A1
Paquete:
SOD-123HE
Descripción:
DIODE SCHOTTKY 100V 3A SOD123HE
En stock : 2098
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Capacitance @ Vr, F 160pF @ 4V, 1MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123HE
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 µA @ 100 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SOD-123H
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 3 A
Mfr Panjit International Inc.
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Package Tape & Reel (TR)
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Current - Average Rectified (Io) 3A