SZBZX84C3V3LT1
onsemi
Producto No:
SZBZX84C3V3LT1
Fabricante:
onsemi
Descripción:
DIODE ZENER
En stock : 72000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 5323
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±6%
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Power - Max 225 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr onsemi
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms