SZMM5Z8V2T5GF
Nexperia USA Inc.
Producto No:
SZMM5Z8V2T5GF
Descripción:
SZMM5Z8V2T5G/SOD523/SC-79
En stock : 42
Guía del usuario
Operating Temperature 150°C (TJ)
Tolerance ±2%
Supplier Device Package SOD-523
Current - Reverse Leakage @ Vr 700 nA @ 5 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SC-79, SOD-523
Power - Max 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 8.2 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms