SZMMSZ13ET1G
National Semiconductor
Producto No:
SZMMSZ13ET1G
Paquete:
SOD-123
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
MMSZEnerRatZeSOD-123
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance ±5%
Supplier Device Package SOD-123
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SOD-123
Power - Max 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr National Semiconductor
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms