SZNZ9F4V7ST5G
onsemi
Producto No:
SZNZ9F4V7ST5G
Paquete:
SOD-923
Descripción:
DIODE ZENER 4.7V 250MW SOD923
En stock : 15895
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-923
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 1 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SOD-923
Power - Max 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr onsemi
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms