T18-2VPFF50IR-Q8
Banner Engineering Corporation
Producto No:
T18-2VPFF50IR-Q8
Descripción:
T18-2 IR 50MM PNP M12 4PIN
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Ingress Protection NEMA 6P, IEC IP67, IEC IP68, IEC IP69
Response Time 2ms, 2ms
Sensing Distance 164.04' (50m)
Output Configuration PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Series T18-2
Voltage - Supply 10V ~ 30V