T18D108K060CZSS
Vishay Sprague
Producto No:
T18D108K060CZSS
Fabricante:
Vishay Sprague
Descripción:
T18S108K060DCSZ
En stock : 8
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 60 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 120Hz
Ratings -
Series T18
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial, Can
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 1000 µF