T30UXIA-806640
Banner Engineering Corporation
Producto No:
T30UXIA-806640
Descripción:
T30UX SERIES W/ ANALOG OUTPUT; S
Guía del usuario
Series T30UX
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Mfr Banner Engineering Corporation
Beam Angle -
Frequency 224kHz
Voltage - Rated 10 V ~ 30 V