T30UXICQ8-CRFV
Banner Engineering Corporation
Producto No:
T30UXICQ8-CRFV
Descripción:
T30UX SERIES: CRFV COATING W/FLA
Guía del usuario
Series T30UX
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Mfr Banner Engineering Corporation
Beam Angle -
Frequency 114kHz
Voltage - Rated 10 V ~ 30 V