T50D106M035C0120
Vishay Sprague
Producto No:
T50D106M035C0120
Fabricante:
Vishay Sprague
Descripción:
CAP TANT POLY 10UF 35V 2917
En stock : 420
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100kHz
Ratings AEC-Q200
Series vPolyTan™ T50
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 10 µF