T54EE227M016ESA025
Vishay Polytech
Producto No:
T54EE227M016ESA025
Fabricante:
Vishay Polytech
Descripción:
CAP TANT POLY 220UF 16V 2917
En stock : 254
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code EE
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100kHz
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Polytech
Capacitance 220 µF