T55B157M6R3C0100
Vishay Sprague
Producto No:
T55B157M6R3C0100
Descripción:
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
En stock : 1665
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100kHz
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 150 µF