T55D337M6R3C0015
Vishay Polytech
Producto No:
T55D337M6R3C0015
Fabricante:
Vishay Polytech
Descripción:
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
En stock : 2000
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100kHz
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Polytech
Capacitance 330 µF