T55D687M004C0009
Vishay Sprague
Producto No:
T55D687M004C0009
Descripción:
CAP TANT POLY 680UF 4V 2917
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100kHz
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 680 µF