T55T107M004C0150
Vishay Sprague
Producto No:
T55T107M004C0150
Fabricante:
Vishay Sprague
Descripción:
CAP TANT POLY 100UF 4V 1411
En stock : 3000
Precio Ext
  • 3000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code T
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100kHz
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 100 µF