T55V337M6R3C0050
Vishay Sprague
Producto No:
T55V337M6R3C0050
Fabricante:
Vishay Sprague
Descripción:
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
En stock : 800
Precio Ext
  • 800
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code V
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 100kHz
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 330 µF