T58A0107M6R3C0150
Vishay Polytech
Producto No:
T58A0107M6R3C0150
Fabricante:
Vishay Polytech
Descripción:
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1206
En stock : 2280
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code A0
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100kHz
Ratings -
Series vPolyTan™ T58
Type Molded
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Vishay Polytech
Capacitance 100 µF