T58W0476M8R2C0300
Vishay Sprague
Producto No:
T58W0476M8R2C0300
Fabricante:
Vishay Sprague
Descripción:
CAP TANT POLY 47UF 8.2V 0805
En stock : 2125
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code W0
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 8.2 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100kHz
Ratings -
Series vPolyTan™ T58
Type Molded
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 47 µF