T86D106M035ESAL
Vishay Sprague
Producto No:
T86D106M035ESAL
Descripción:
CAP TANT 10UF 20% 35V 2917
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 10 µF