T95R226M050EZSS
Vishay Sprague
Producto No:
T95R226M050EZSS
Descripción:
CAP TANT 22UF 20% 50V 2824
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code R
Height - Seated (Max) 0.150" (3.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 390mOhm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 22 µF