T95R686K025HZAS
Vishay Sprague
Producto No:
T95R686K025HZAS
Descripción:
CAP TANT 68UF 10% 25V 2824
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code R
Height - Seated (Max) 0.150" (3.80mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 68 µF