T95S105K025CZSL
Vishay Sprague
Producto No:
T95S105K025CZSL
Fabricante:
Vishay Sprague
Descripción:
CAP TANT 1UF 10% 25V 1507
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code S
Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.5Ohm
Ratings COTS
Series TANTAMOUNT®, T95
Type Conformal Coated
Package / Case 1507 (3718 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 1 µF