T95S105M035CZSL
Vishay Sprague
Producto No:
T95S105M035CZSL
Descripción:
CAP TANT 1UF 20% 35V 1507
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code S
Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.5Ohm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 1 µF