T95S335M010EZAL
Vishay Sprague
Producto No:
T95S335M010EZAL
Descripción:
CAP TANT 3.3UF 20% 10V 1507
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code S
Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.5Ohm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 3.3 µF