T95Z106M035ESAL
Vishay Sprague
Producto No:
T95Z106M035ESAL
Descripción:
CAP TANT 10UF 20% 35V 2910
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code Z
Height - Seated (Max) 0.114" (2.90mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 10 µF