T95Z107K004HSAL
Vishay Sprague
Producto No:
T95Z107K004HSAL
Descripción:
CAP TANT 100UF 10% 4V 2910
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code Z
Height - Seated (Max) 0.114" (2.90mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 100 µF