TA45-ABFGFJ11C0
SCHURTER Inc.
Producto No:
TA45-ABFGFJ11C0
Current Rating (Amps) 1.1A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V