TFZVTR3.3B
Rohm Semiconductor
Producto No:
TFZVTR3.3B
Fabricante:
Rohm Semiconductor
Paquete:
TUMD2M
Descripción:
DIODE ZENER 3.3V 500MW TUMD2M
En stock : 2905
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package TUMD2M
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 1 V
Series -
Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Power - Max 500 mW
Mfr Rohm Semiconductor
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 70 Ohms