Hogar / Oscillators / TG1HD3-25.000M-TR
minImg
TG1HD3-25.000M-TR
Ascend Frequency Devices
Producto No:
TG1HD3-25.000M-TR
Descripción:
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ CMOS
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series TG1H
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS
Mfr Ascend Frequency Devices
Base Resonator Crystal
Frequency 25 MHz