Hogar / Pads, Sheets / TG997-288-192-2.5
minImg
TG997-288-192-2.5
t-Global Technology
Producto No:
TG997-288-192-2.5
Descripción:
THERM PAD 288MMX192MM BLUE
Guía del usuario
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier -
Outline 288.00mm x 192.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 2.4W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0984" (2.500mm)