TM40-0313-00
CarlisleIT
Producto No:
TM40-0313-00
Fabricante:
CarlisleIT
Descripción:
CBL ASY SSMP-2.92MM SKT-PLG 3.3'
En stock : 76
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type 0.078" OD Coaxial Cable
1st Connector SSMP Socket (2)
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector 2.92mm Plug (2)
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 40.0" (1.0m) 3.3'
Mfr CarlisleIT
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style SSMP to 2.92mm
Features Protective Cap
Package Bag
Frequency - Max 40 GHz